Skip links

Bilgi Sayfaları

inovasyonu en üst düzeye çıkararak müşterilerimizin potansiyelini açığa çıkarmak.

Bilgi Sayfaları

Bilgi üreten, işi ile ilgili sorumluluk alarak uygulamalarda öncülük yapan, müşteri odaklı davranışlarla yürüttüğü görev ve sorumluluklarda her zaman dürüst, kendisini sürekli geliştiren, yenilikçi fikirler üreten, tüm bunları geliştirirken çevre ve topluma karşı duyarlı hareket eden dinamik bir insan kaynakları yapısı hedeflemekteyiz. 

Yüksek kaliteli, yenilikçi tasarımlara sahip, çevre ve doğa dostu ürünler üreterek bir değer yaratmak, müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile dürüst, açık ve ilkeli ilişkiler kurmaktır. Bu anlayış ile siz değerli müşterilerimizle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz.

Aynamın kenarlarında kararmalar başladı, neden kaynaklanmış olabilir?

Asit içerikli temizlik ürünleri aynanızın kararmasına sebep olabilir. Ayrıca ayna yüzeyine uygulanmasa da asit içerikli kimyasallarla banyodaki diğer alanlara temizlik yapılırsa buharlaşma nedeniyle yine ayna kenarında kararmalar oluşabilir. Bu nedenle temizlik sonrası ortamı mutlaka havalandırın.

Ayna temizliğinde ne kullanmalıyım?

Ilık, sabunlu ve pamuk esaslı nemli bez ile temizlemeniz ve iyice kurulamanız yeterli olacaktır. Beğendiğim mobilyayı her lavabo ile kullanabilir miyim? Lavabolar her mobilya ile uyum sağlamayabilir. Uygun lavabo ve armatür alternatiflerini satış noktalarından veya fiyat listesinden öğrenebilirsiniz.

Güneş ışığı mobilyama zarar verir mi?

Kalay Banyo mobilyalarında doğal kaplamalı, lake (boyalı), termoform (pvc) ve MDF lam malzemeler kullanılır. Güneşe maruz kalma nedeniyle, doğal kaplamalı ürünlerde renk değişikliği, termoformda ise PVC malzemede açılma oluşabilir. Ayrıca tüm ürünlerde renk tonunda sararma da olabilir. Bu nedenle mobilyanızı doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde monte ettirmenizi öneririz.

Banyo mobilyası yüzeyi ıslak bırakılabilir mi?

Yüzeyin ıslak bırakılması mobilyanızın ömrünü kısaltacaktır. Sıçrayan suları kullanım sonrası kurulamanızı öneririz.

Seramik temizleyici ile mobilyamı da temizleyebilir miyim?

Temizlik esnasında asit içerikli temizleyici kullanılmasını, ürün yüzeyinde tamiri mümkün olmayan hasarlara yol açabileceği için kesinlikle önermiyoruz.

Banyo mobilyamı yıkayabilir miyim?

Mobilyanızın ana malzemesi ahşap olduğundan kesinlikle yıkanmaması gerekmektedir. Yıkanırsa ürününüz şişerek zarar görebilir.

Banyo ortamı havasızsa mobilya ve aynalar zarar görür mü?

Ahşap malzemeler rutubetli veya buharlı ortama uzun süre dayanamaz. Özellikle duştan sonra banyonuzu havalandırmayı unutmayın.

Üretim  noktamız  sürekli  olarak teknolojik gelişmeleri  takip edip, bu alandaki tecrübesiyle  birleştirmekte  bilgisayar destekli  tasarım ve ar-ge çalışmalarıyla  ürün henüz üretilmeden  görsel ve ergonomik kalite konusunda taviz vermeden  seçkin kaliteli banyo mobilyaları üretmektedir. Üretim  satış ve satış sonrası hizmetiyle de güven vermektedir. Üretim  aşamasında  kullandığımız  aparat, bağlantı sistemleri  ve mobilya aksesuarlarının  tamamı kalite  belgelidir.  

Politikamız  her türlü müşteri talebi karşılayabilen güvenilir ve sürekli olan kaliteden ödün vermeyen sektöründe  öncü olan gelişen teknolojiyi yakından takip eden  dürüstlüğe ve satış sonrası  hizmete büyük önem veren   zamanı iyi planlayıp  kaliteyi ön planda tutarak  hızlı bir üretim sistemi uygulayan dışa açık uluslararası  bir Türk firması  olmaktır.